До кінця травня 80% документів Львівської міськради стануть електронними

СуспільствоІрина Рєвунова, 17 березня 20162270
Конференція, присвячена електронному врядуванню у Львові

Завдяки впровадженню електронної системи документообігу, яка почала працювати в тестовому режимі у січні 2016 року, процес оформлення документів у Львівській міськраді пришвидшився у вісім разів. Мерія також заощаджує близько 20% паперу. Наразі система діє в тестовому режимі, а вже в травні вона має запрацювати наповну.

«Уже зараз, на першому етапі впровадження електронного урядування ми маємо кілька важливих позитивів. По-перше, у вісім разів швидше у нас рухаються документи в міській раді. По-друге, ми на 20% менше витрачаємо паперу. І це лише перший маленький етап. Найбільше, чого ми хочемо досягнути, щоб мешканець Львова, який буде звертатися за адміністративними послугами, відчував повагу до себе. Потрібно, щоб інформація була надана швидко, чесно, коректно й відповідально», – заявив мер Львова Андрій Садовий під час відкриття конференції «Інформаційно-комунікаційні технології на підтримку реформам з децентралізації в Україні».

Як розповіла ZAXID.NET керівник відділу протоколу і діловодства Галина Космина, завдяки спільному українсько-шведсько-естонському проекту Львівська міськрада безкоштовно отримала електронну систему документообігу, яка з січня 2016 року працює в тестовому режимі.

«До системи вже підключені всі наші департаменти та управління. Наразі в системі зареєстровані близько 40 тис. документів. Переважно це вхідні документи, які надходять від мешканців через Центр надання адмінпослуг», – сказала Космина.

Вона зазначила, що раніше паперовий документ доходив до виконавця через два-три дні, тепер це відбувається миттєво в електронному форматі.

«Система фіксує всі дії з документами і зберігає всі версії документу. У цій системі ми також можемо резервувати зали, запрошувати один одного на наради, писати звіти», – розповіла Космина.

Наразі внутрішню систему документообігу міськради вдосконалюють і планують інтегрувати з порталом мешканців. До кінця травня система має запрацювати повноцінно, що дозволить перевести 70-80% документів Львівської міськради в електронний формат.

Наступний етапом розвитку електронного урядування у Львові має стати впровадженні системи електронного документообігу в комунальних підприємствах міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук