До парламенту Бельгії внесли резолюцію про відміну санкцій проти РФ

СвітЮлія Поліковська, 24 липня 20163802
До парламенту Бельгії внесли резолюцію про відміну санкцій проти РФ
Президент Росії Володимир Путін

У парламенті Бельгії зареєстрували резолюцію про відміну санкцій проти РФ. Про це повідомляється на сайті парламенту Бельгії, повідомила «Європейська правда».

У тексті резолюції, яка рекомендує федеральному уряду запропонувати Європейському Союзу відмовитися від санкцій проти Росії, міститься обґрунтування необхідності відміни санкцій ЄС проти РФ.

Так, у документі вказується, що запровадження санкцій ЄС суперечить нормам міжнародного права, адже запровадження санкцій належить виключно до компетенції Ради Безпеки ООН.

Також у резолюції вказується на те, що оскільки Москва «не є стороною конфлікту в Україні», відтак привʼязка зняття санкцій до виконання Росією умов мінських угод суперечить логіці ЄС.

«У звʼязку з цим, слід нагадати, що Москва не є учасником громадянської війни в Україні. Єдиним зобовʼязанням РФ, що випливають з угоди «Мінськ-2» є тиск на «ЛНР» та «ДНР» з метою спонукати їх припинити збройні зіткнення. Виходячи з того, що після підписання «Мінська-2» режим перемир’я загалом підтримується, Росія вже в цілому виконала свої зобовʼязання», – йдеться у документі.

Третьою причиною, яка на думку автора тексту Альдо Каркасі, є економічна неефективність санкцій.

На думку Каркасі, сьогодні російська економіка повністю відновилася, рубль стабілізувався і макроекономічні показники Росії насправді кращі за аналогічні показники більшості країн ЄС.

«Росіяни використали санкції як можливість для зниження своєї залежності від (експорту) вуглеводневого палива. Тоді як європейські фермери були змушені покинути російський ринок, аграрний сектор РФ продемонстрував значне зростання», – зазначено в документі.

Четвертою причиною для відміни санкцій проти РФ, автор називає те, що «Росія наш друг і союзник у боротьбі проти ІДІЛ».

Нагадаємо, чотири регіони Італії зверталися до уряду Італії щодо скасування санкцій проти РФ. Проте прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці під час переговорів у Варшаві пообіцявпрезиденту України Петру Порошенку, що Італія збереже санкції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук