До Сенату США подали закон щодо кіберспівпраці з Україною

СвітКатерина Чурилова, 27 лютого 20181350

До Верхньої палати американського Конгресу надійшов законопроект про посилення співпраці Сполучених Штатів з Україною у сфері кібербезпеки. Про це повідомило посольство США у Києві.

Двопартійна група американських сенаторів на чолі з демократом Шерродом Брауном та республіканцем Патриком Туумі представила на розгляд Сенату проект «Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки», який вже 7 лютого 2018 року схвалила Палата представників.

«Документ спрямований на надання допомоги Україні в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки, зокрема, що стосується посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій; сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії загрозам у всесвітній Інтернет-мережі», — йдеться у повідомленні.

Для набуття чинності документ має підтримати Сенат, президент США — підписати його.

Раніше розвідка США повідомляла, що Росія може використати проти України нові інструменти у кіберопераціях.

У червня 2017 року почалася атака вірусу NotPetya. В Україні жертвами стали міністерства, банки, транспортні компанії, мобільні оператори, енергетичні підприємства і ЗМІ.

У звітах ЦРУ йшлося про те, що за кібератакою вірусу NotPetya влітку 2017 року найімовірніше стояло російське Головне розвідувальне управління Міноборони Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук