До складу комісії, що визначатиме нових перевізників у Львові, увійшли громадські активісти

До складу комісії, що визначатиме нових перевізників у Львові, увійшли громадські активісти
фото ZAXID.NET
До складу конкурсного комітету увійшло 8 громадських активістів

Конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах у Львові оголосять 5 січня. До складу конкурсного комітету увійшло 16 людей, 8 з яких є громадськими активістами. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Громадські організації будуть ставити питання про те, аби прописати у нових договорах з перевізниками штрафні санкції за неякісне надання послуг. Хоча ці договори я розглядаю як тимчасові, до моменту впровадження електронного квитка. Але рік – це не мало, і треба спробувати покращити за цей час ситуацію на ринку громадських перевезень Львова», - зазначив Мирослав Голяк, представник громадської організації «Львів – безпечне місто».

На конкурс виставлять 46 маршрутів, які розділять на чотири великі пакети. Таким чином перемогти в конкурсі зможуть лише чотири перевізники.

«ГО «За якісний транспорт» підтримує проведення конкурсу попри те, що його оголошено запізно. З переліку осіб, які є у складі конкурсного комітету, є ряд людей, які орієнтуються в транспортній сфері», - зазначив Святослав Товстига, представник громадської організації «Молодіжний інформаційно-консалтинговий центр «За якісний транспорт».

Головою конкурсного комітету є директор департаменту житлового господарства та інфраструктури С. Бабак, заступником голови конкурсного комітету - начальник управління транспорту В. Щир, секретарем конкурсного комітету (без права голосу) – провідний спеціаліст відділу транспорту управління транспорту Р. Чабан.

До складу конкурсного комітету увійшло 8 представників громадських організацій: Ю. Кривенко – представник Львівської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України. С. Товстига – представник громадської організації «Молодіжний інформаційно-консалтинговий центр «За якісний транспорт».

Ю. Лакатош – представник Львівської громадської організації роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс – Львів». А. Швайка – представник Львівської обласної громадської організації «Львівтрансзахист». М. Голяк – представник громадської організації «Львів – безпечне місто».

І. Рєвунова – представниця громадської організації «Центр безпеки міста». А. Шуб – представник всеукраїнської громадської організації «Громадська палата України». І. Кость – представник Львівського обласного відділення всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників». Д. Данилюк – представник громадської організації «За Європейський Львів».

Додамо, що зараз міські маршрути обслуговують комунальне АТП-1 та приватні АТП-14630, «Міра і К», «Фіакр-Львів» та «Успіх-БМ». Більшість договорів з перевізниками закінчуються 31 грудня 2016 року. Відтак, згідно із законодавством, конкурс мали би оголосити за два місяці до завершення терміну дії договорів, тобто у жовтні 2016 року. Таким чином, до кінця березня, поки проводитиметься конкурс, перевізники працюватимуть за тимчасовими договорами.

На кілька маршрутів, які обслуговує «Успіх БМ», конкурс не оголошуватимуть, оскільки термін дії договору з перевізником сплине пізніше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук