До Євро-2012 Укрзалізниця планує закупити 10 двоярусних чеських електропоїздів

25 липня 20074960

Укрзалізниця в межах підготовки до Євро-2012 з наступного року планує придбати два дослідні зразки двосистемного двоярусного електропоїзда компанії "SKODA TRANSPORTATION s.r.o.". Про це ZAXID.NET повідомили в управлінні взаємодії зі ЗМІ Укрзалізниці.

Делегація Укрзалізниці нещодавно побувала в Чехії, де ознайомилась з технологічними можливостями компанії та обговорила напрямки можливої співпраці щодо постачання рухомого складу та його ремонту.

За словами заступника генерального директора Укрзалізниці Миколи Сергієнка, перш ніж купувати дослідні зразки двосистемного двоярусного електропоїзда, українські залізничники повинні розробити технічні вимоги до такого рухомого складу. При цьому Укрзалізниця опиратиметься на досвід Чеських залізниць, які вже давно використовують двоярусні електропоїзди для пасажирських перевезень.

Після успішних випробувань на залізницях України двох дослідних зразків чеського електропоїзда з 2009 року, за словами Миколи Сергієнка, планується закупити ще 8 таких поїздів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук