Доброволець Валентин Бородін потребує протезування

СуспільствоЗореслава Кадикало, 16 лютого 2015, 20:07 763 0

У день всіх закоханих стартувала акція «Валентинка для Валентина». Кожен охочий може не лише написати нашим бійцям зізнання в любові, які згодом передадуть на фронт, а й  допомогти вилікувати важкопораненого добровольця.

Валентин Бородін вже кілька місяців лікує потрощені кості, переніс понад три десятки операцій. зараз потребує внутрішнього протезування. На війні по ньому проїхалось БМП.

«Поранення в мене не осколкове, не бойове, аварія просто: два БМП зіштовхнулись, я впав з БМП, зламав ногу і таз, а ще другий БМП проїхав через мене. Я попав між гусеницями, пощастило мені», – пригадує боєць Валентин.

На війну мав право і не йти через ваду серця, проте не міг всидіти вдома, коли країну роздирають на шматки. Постійно поряд із пораненим чоловіком дружина – теж Валентина. Тепер це і її війна. За чоловікове здоров’я.

Любов і війна оселились і в одному із львівських трамваїв. Саме тут долучаються до порятунку бійця. Для цього й придумали акцію «Валентинка для Валентина».

«Переважно всіх дуже шкода, але люди більше звертають увагу на ампутованих, а нам хочеться привернути увагу до всіх хлопців і показати, що ми тут для них надійний тил, що вони можуть на нас розраховувати. Ми хочемо показати – як це йти далі піднявши голову», – розповідає співорганізатор акції Олеся Галканова.

Львів’яни ж у трамваї – не пасажири, а слухачі та благодійники. Кожен на вході може кинути у скриньку власну пожертву для Валентина. І підписати паперове серце. Крім того, впродовж місяця у трамваї  висітимуть фотографії молодого фотографа Марти Малоїд-Глєбової європейських міст, які колись пережили війну та важкі часи, але після цього відродилися. Кожен охочий зможе їх придбати.

Виручені кошти передадуть Валентинові. Крім того благодійні внески можна здійснювати і на рахунок дружини Валентини Бородіної, вони також вказані біля світлин у трамваї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук