Дозвіл на літній майданчик поблизу піцерії у Львові скасували

Сьогодні, 25 червня, паспорт на розміщення відкритого літнього майданчика біля піцерії «Нью-Йорк» на вул. Тершаковців, 5, у Львові скасовано.

Як повідомили в департаменті містобудування Львівської міськради, таке рішення прийнято відповідно до п.4 та п.5 «Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності», беручи до уваги лист Личаківської районної адміністрації, а також колективні скарги мешканців.

Відтак, дія паспорту №103 від 20 травня 2014 року, виданого на розміщення відкритого літнього майданчика на вул. Тершаковців, 5, скасовано з 25 червня поточного року.

Додамо, що зараз із цього питання на вул. Тершаковців, 5, триває зустріч мешканців, ініціативних активістів з представниками Львівської міської ради.

Нагадаємо, конфлікт між мешканцями вул. Тершаковців у місті Львові та піцерією «Нью-Йорк», що знаходиться на цій вулиці, розгорівся ще в суботу, 21 червня. Тоді на клумбі поблизу закладу харчування почали облаштовувати літній майданчик.

Додамо, що в понеділок, 23 червня, ситуація набула дещо радикального характеру. Місцеві мешканці та громадські активісти з «Автономного опору», обурені розміщенням літнього майданчику піцерії на місці квітника, демонтували основу літнього майданчика. 

Законність своїх дій аргументували зібраними підписами противників. Пізніше активісти відновили клумбу, а конструкції для облаштування літнього майданчика склали під закладом.

Як інформував ZAXID.NET, зараз у центрі Львова діє щонайменше кілька незаконно встановлених літніх майданчиків. Відтак законність встановлених літніх столиків та терас має перевірити спеціальна комісія Львівської міськради.

Літні майданчики є сезонними об’єктами і функціонують з 1 квітня до 1 листопада. Дозволи на їх встановлення видає комісія з видачі дозволів на встановлення літніх майданчиків Львівської міської ради. Основною умовою отримання дозволу є дотримання архітектурно-художніх вимог.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук