«Драгон Капітал» передумала купувати акції «Української Біржі»

ЕкономікаО.Г., 17 листопада 20158370

Інвестиційна компанія «Драгон Капітал» призупиняє свою участь у придбанні акцій ПАТ «Українська Біржа» у «Московської біржі». Про це повідомляє прес-служба компанії.

«У зв'язку з тим, що в ЗМІ подається деяким чином викривлена інформація щодо участі Dragon Capital у придбанні акцій ПАТ «Українська біржа», а також враховуючи те, що має місце неоднозначне сприйняття такої угоди з боку учасників ринку, Dragon Capital припиняє свою участь в придбанні акцій УБ у Московської біржі», - заявив CЕO інвесткомпанії «Драгон капітал» Capital Томаш Фіала.

Раніше «Інтерфакс» повідомив, що «Московська біржа» 16 листопада уклала угоду про продаж пакета акцій ПАТ «Українська біржа» спеціально створеному іноземному підприємству SPV, підконтрольному українським інвестиційним компаніям «Драгон Капітал» і «Універ Капітал».

Питання про викуп у московського акціонера частки в українських фондових майданчиках загострилося після набуття чинності з 28 червня 2015 року закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності». Згідно з документом, ліцензіати можуть бути позбавлені ліцензій у разі контролю за їхньою діяльністю з боку резидента країни, що здійснює збройну агресію проти України. Під дію цього закону потрапляє не лише «Українська біржа», а й біржа ПФТС, основним акціонером якої також є «Московська біржа».

«Українська біржа» заснована 15 травня 2008 року провідними учасниками українського ринку цінних паперів спільно з російською фондовою біржею РТС. Торги почала у березні 2009 року. Біржа за підсумками 2014 року отримала майже ₴5,3 млн чистого прибутку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук