Дрогобицького прокурора можуть звільнити за протидію Євромайдану

Дрогобицького міжрайонного прокурора Володимира Павича можуть звільнити за прийняття політичних рішень проти учасників Революції Гідності у січні-лютому минулого року.

З такою пропозицією у середу, 18 лютого, під час колегії обласної прокуратури виступили громадські активісти.

Дрогобицька прокуратура, яку очолює Павич, скерувала 31 позов до суду на рішення органів місцевого самоврядування. 25 із них мали політичний характер і стосувалися вивішування прапорів Європейського союзу, створення страйкових комітетів та інших форм опору у місцевих радах.

За словами обласного прокурора Львівщини Романа Федика, ці рішення були оформлені по букві закону, тобто юридично правильними, але не по духу закону, бо приймалися на догоду злочинній владі Януковича.

Він не виключає того, що Володимира Павича можуть звільнити. Однак це рішення приймається колегіально.

«Я думаю, що повинні бути кадрові рішення, в тому числі й звільнення. Крім того, є багато проблем і з інших питань, в тому числі й процесуального керівництва, через призму дотримання прав громадян. Цей регіон для нас є проблемний, там є кілька питань, які потребують нагального вирішення», – зазначив Федик.

Він також додав, що судові позови готували за вказівкою Генпрокуратури, якою керував Пшонка. Такі рішення приймали у кожному районі Львівщини. Загалом було понад 250 звернень прокурорів до суду. Однак на Дрогобиччині їх було найбільше.

За виконання таких вказівок, за словами Федика, прокурорів можуть понизити в посаді, оголосити догану, позбавити премії, або ж звільнити з посади.

Нагадаємо, 13 лютого генпрокурор України Віктор Шокін зібрав прокурорів усіх областей і доручив їм у тижневий термін перевірити своїх підлеглих на предмет їх причетності до будь-яких справ, котрі були зроблені ними проти Революції Гідності

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук