ГПУ перевірить усіх голів ОДА та їх заступників на причетність до злочинів проти Майдану

Генпрокурор України Віктор Шокін доручив начальникам усіх обласних прокуратур перевірити своїх працівників на предмет їх причетності до злочинів проти Майдану. А також усіх губернаторів та їх заступників, які були при владі у той час.

«13 лютого я зібрав прокурорів усіх областей і дав доручення у тижневий термін перевірити усіх своїх підлеглих прокурорів на предмет їх причетності до будь-яких справ, котрі були зроблені ними проти Революції Гідності», – заявив він 16 лютого під час прес-конференції у Києві.

Він також додав, що дав доручення перевірити усіх керівників областей, а також їх заступників на причетність до злочинів проти учасників Майдану.

Додамо, що прокуратура Львівщини уже скерувала лист голові Львівської ОДА Олегу Синютці про організацію службового розслідування щодо законності дій посадових осіб ЛОДА, у тому числі колишнього губернатора Олега Сала.

Зазначимо, що Сало був призначений головою  ЛОДА 31 жовтня 2013. 23 січня 2014 він написав заяву на звільнення «за власним бажанням». Однак пізніше заявив, що його змусили написати заяву загрозами фізичної розправи та звернувся з проханнями визнати заяву недійсною.

У Олега Сала було п’ять заступників – Олексій Сторчило, Андрій Мадзяновський, Ірина Романів, Володимир Губицький та Мирослав Богіра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук