Два львівські виші – перші в Україні за кількістю поданих заяв від абітурієнтів

Львівський національний університет імені Івана Франка та НУ «Львівська політехніка» наразі лідери серед українських вишів за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Університет Франка станом на 31 липня зареєстрував понад 54 тисячі вступників, а Політехніка – понад 49 тисяч. На третьому місці – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Там прийняли майже 48 тисяч заяв.

«Це вже другий рік ми займаємо перше місце за кількістю поданих заяв. І можу сказати, що удвічі більше маємо заяв з Донецька, Луганська і південних областей, у порівнянні з минулими роками. І я вважаю, що це є не тільки свідченням довіри до нашого університету, але і свідченням того, що Львів вважають гостинним і спокійним містом. І ті побоювання, які ми дуже часто чуємо від якихось заангажованих людей, що в нашому місті погано ставляться до носіїв російської мови, – абсолютна неправда», – наголосив ректор ЛНУ імені Івана Франка Володимир Мельник.

Цього року, у Львівському університеті зросло державне замовлення – загалом на 100 місць.

«Хоча загалом в Україні маємо таку тенденцію, що навчальні заклади скорочують державне замовлення приблизно на 10-15%. Нам Міністерство освіти пішло на зустріч і дозволило його збільшити, враховуючи, зокрема, і те, що університет вже стабільно в лідерах за кількістю поданих заяв від абітурієнтів», – зазначив Володимир Мельник.

За його словами, цього року зросло держзамовлення на правознавство, на облік і аудит, міжнародне право, філософію, журналістику. Зросла кількість державних місць і на спеціальність «фінанси і кредит», сьогодні вона становить 105 місць. «Тут враховано наші побажання до Міністерства, адже до нас приєднали Львівську фінансову академію», – додав Володимир Мельник.

Нагадаємо, вступну кампанію продовжили на два дні – до 2 серпня включно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук