Дві донецькі газети не друкуються через вимоги терористів

Газети «Донбас» та «Вечірній Донецьк» припинили свою роботу через вимоги терористичної організації «Донецька народна республіка».

Про це повідомляють «Новости Донбасса».

«Головний редактор газети «Донбас» Олександр Бриж зібрав загальну нараду трудового колективу і поставив перед фактом, що через вимоги самопроголошеної «Донецької народної республіки» поміняти редакційну політику в газеті, журналістський колектив газети відправлений у неоплачувану відпустку», - зазначає видання.

За словами журналістів, редактор аргументував своє рішення тим, що якщо вони будуть виконувати умови, висунуті сепаратистами, журналісти будуть порушувати закон України, тому колектив був розпущений.

Співробітники газети також повідомили, що останній номер газети замість 16-ти смуг вийшов на 8-ми і в останньому номері всі читачі попереджені, що газета тимчасово виходити не буде.

Аналогічна ситуація, за їх словами, склалася і в газеті «Вечірній Донецьк», колектив якої теж відправлений у неоплачувану відпустку.

Як повідомляв ZAXID.NET, у понеділок, 2 червня, терористи заблокували роботу двох донецьких газет, розташованих в одній будівлі. Вони викрали головних редакторів «Донбасу» (Олександр Бриж) і «Вечірнього Донецька» (Леонід Лапа) та відвезли їх в будівлю Донецької ОДА нібито для переговорів. Через деякий час журналістів відпустили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук