Екс-голову Держкосмосу Олега Уруського призначили віце-прем'єром з ОПК

Олег Уруський очолював Державне космічне агентство України з 21 січня по 19 серпня 2015 року

Верховна Рада під час засідання 16 липня призначила екс-голову Державного космічного агентства Олега Уруського віце-прем’єр-міністром – міністром з питань стратегічних галузей промисловості. За відповідне рішення проголосували 250 депутатів.

Нагадаємо, кандидатуру Уруського подав до Ради прем’єр-міністр Денис Шмигаль 10 липня, проте 13 липня проект цієї постанови відкликали. За інформацією ЗМІ, це відбулося через технічну помилку. Уже наступного дня, 14 липня, проект повторно внесли до Ради.

Хто такий Олег Уруський

Олег Уруський – доктор технічних наук, професор, автор і співавтор понад 50 наукових праць, лауреат Державної премії України в галузі науки й техніки (1996 р.), академік Міжнародної академії аеронавтики. Очолював Державне космічне агентство України з 21 січня по 19 серпня 2015 року. До того очолював управління Національне космічне агентство України та РНБО. Також був першим заступником голів Державної комісії у справах оборонно-промислового та Міністерства промислової політики.

Нагадаємо, 28 травня секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що під час реформування оборонно-промислового комплексу створять профільне міністерство. За його словами, має також з’явиться посада віце-прем'єра з питань розвитку стратегічних технологій та інновацій, до повноважень якого входить і реформування оборонно-промислового комплексу та космічної галузі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук