Шмигаль запропонував екс-голову Держкосмосу на посаду віце-прем’єра з ОПК

Призначення Олега Уруського планують розглянути наступного тижня на засіданні Верховної Ради

Олег Уруський очолював Державне космічне агентство України з 21 січня по 19 серпня 2015 року

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль рекомендує Верховній Раді призначити екс-голову Держкосмосу Олега Уруського на посаду віце-прем’єра з питань стратегічних галузей промисловості України.

Проект постанови про призначення зареєстрований на сайті Верховної Ради у п’ятницю, 10 липня. Наразі він опрацьовується у профільному комітеті.

«Розраховуємо, що наступного тижня Верховна Рада на звичайному пленарному або позачерговому засіданні розгляне призначення Віце-прем'єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України», – зазначила заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

Наступне пленарне засідання Верховної Ради відбудеться 14 липня, у вівторок.

Оновлено 13.07: стало відомо, що 13 липня проект постанови про призначення Уруського відкликали. Згодом РБК-Україна посилаючись на власні джерела повідомила, що проект був відкликаний через технічку помилку, відтак він буде знову відновлений.

Оновлено 14.07: Денись Шмигаль вніс повторно до Верховної Ради проект постанови про призначення Уруського.

Хто такий Олег Уруський

Олег Уруський – український чиновник, очолював Державне космічне агентство України з 21 січня по 19 серпня 2015 року. До того очолював управління Національне космічне агентство України та РНБО. Також був першим заступником голів Державної комісії у справах оборонно-промислового та Міністерства промислової політики.

Нагадаємо, 28 травня секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що під час реформування оборонно-промислового комплексу створять профільне міністерство. За його словами, має також з’явиться посада віце-прем'єра з питань розвитку стратегічних технологій та інновацій, до повноважень якого входить і реформування оборонно-промислового комплексу та космічної галузі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук