Уряд призначив мовним омбудсменом Тараса Кременя

Тарас Кремінь – український політик, науковець, громадський діяч

Тараса Кременя призначили мовним омбудсменом

У середу, 8 липня, Кабінет міністрів призначив Тараса Кременя уповноваженим із захисту державної мови. Про це повідомив у Facebook один з кандидатів на посаду Святослав Літинський.

Призначення мовного омбудсмена відбулося шляхом рейтингового голосування. Кандидатуру 42-річного Тараса Кременя запропонувала уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

Двома іншими кандидатами були Світлана Бронікова від Мінкульту і Святослав Літинський від Мін'юсту.

Його попередниця Тетяна Монахова 24 квітня написала заяву про відставку. Вона заявила, що за півроку не змогла зареєструвати свій секретаріат і весь цей час працювала без зарплати.

Хто такий Тарас Кремінь

Тарас Дмитрович Кремінь – український політик і науковець, родом з Миколаївщини. За фахом - вчитель української мови та літератури, англійської мови і зарубіжної літератури, навчався в аспірантурі й докторантурі, кандидат філологічних наук, доцент. Він обирався депутатом Миколаївської обласної ради, яку очолив 2014 року.

Народний депутат України VIII скликання. Очолював підкомітет з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти, а також забезпечення реалізації права на освіту осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія проведення АТО та територія населених пунктів на лінії зіткнення Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук