Екс-директор «Галсільлісу» через суд оскаржує своє звільнення

1 листопада 201114260
Екс-директор «Галсільлісу» через суд оскаржує своє звільнення
Павло Котик

Нещодавно звільнений генеральний директор комунального підприємства Львівської обласної ради ЛГП «Галсільліс» Павло Котик оскаржив рішення сесії ЛОР, згідно з яким його було усунено з посади.

Про це ZAXID.NET повідомила керівник прес-служби ЛГП "Галсільліс" Наталія Улинець.

У відповідній позовній заяві до Львівського адміністративного суду П. Котик просить визнати протиправним п.3 рішення Львівської обласної ради від 18 жовтня 2011 року № 246 «Про звіт ОКСЛГП «Галсільліс» щодо роботи у 2010 році».

Позивач вважає п.3 оскаржуваного рішення ЛОР незаконним, необґрунтованим, протиправним, а також таким, що порушує його права, а також права і законні інтереси громади Львівщини.

Свою заяву до суду позивач обґрунтовує таким чином: «Внаслідок моєї діяльності на посаді керівника Підприємства було досягнуто наступних результатів:

– сума сплачених податків та обов’язкових зборів зросла на 3 119 тисяч гривень відповідно до показників 2009 року (динаміка сплати цих платежів додається до цього позову);

– заборгованість по податках і обов’язкових зборах знизилась орієнтовно на 1 673,9 тисяч гривень (динаміка зниження заборгованості додається до цього позову);

– заборгованість по виплаті заробітної плати дочірніх лісогосподарських підприємств Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» знизилась на 1 673,9 тисяч гривень (динаміка зниження заборгованості додається до цього позову);

– чистий прибуток дочірніх підприємств ЛГП «Галсільліс», відповідно, і розмір відрахувань до Львівської обласної ради збільшився на 30%».

«В підсумок цих результатів Підприємство за підсумками Національного бізнес-рейтингу, який формується на підставі даних органів статистики, визнано підприємством року в лісовій галузі, а я – керівником року, про що повідомлялася і Львівська обласна рада, яка, однак, «загубила» направлені їй нагороди, внаслідок чого не відбулося їх урочистого вручення і передання Підприємству (щодо його визнання підприємством року).

Таким чином у Відповідача не було передбачених законодавством підстав для прийняття п. 3 оскаржуваного рішення, отже п.3 оскаржуваного рішення прямо суперечить закону і є протиправним», – йдеться у заяві Павла Котика.

Також позивач наголошує на порушенні Львівською обласною радою Конституції України.

Нагадаємо, Львівська обласна рада звільнила з посади головного директора комунального спеціалізованого підприємства «Галсільліс» Павла Котика.

Раніше, 17 жовтня директор підприємства Львівської обласної ради ЛГП «Галсільліс» Павло Котик заявив, що підприємство хочуть приватизувати. Крім того, він заявив, що перший заступник голови Львівської обласної ради, «свободівець» Петро Колодій чинить на нього тиск, вимагаючи написати заяву на звільнення без жодних пояснень про причини таких дій.

Водночас у ЗМІ з’явилась стаття про те, що начебто Петро Колодій за «гонорар» у 2 млн доларів мав допомогти іноземному інвестору отримати частину лісових угідь «Галсільлісу». У статті згадується пані М.Хюез, про яку, запевняє Павло Котик, він вперше чує.  Гендиректор підприємства запевнив, що юристи працюють над публікацією і також подадуть до правоохоронних органів відповідні звернення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук