Екс-директором театру Лесі Українки займуться правоохоронці

Олександр Коломійцев

Під час перевірки фінансової діяльності екс-директора львівського театру ім. Лесі Українки Олексія Коломійцева було виявлено угоду Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, який тоді очолював Олексій Коломійцев, з громадською організацією, заснованою так само Коломійцевим, на понад 100 тис. грн. Про це повідомив на прес-конференції заступник начальника управління культури Львівської міської ради Михайло Мороз.

Гроші Олексій Коломійцев витрачав на оренду квартири та інші власні потреби. На які саме, з’ясувати не вдалося, адже фінінспекція не змогла отримати жодних документів з цього приводу.

Тепер результати перевірки будуть передані у правоохоронні органи, які займатимуться цією справою.

Так само триває розгляд справи щодо визнання недійсною угоди на виконання Олексієм Коломійцевим обов’язків художнього керівника. Найближче судове засідання має відбутись 29 вересня.

Нагадаємо, 20 червня більша частина акторів театру висловила недовіру директору Олексію Коломійцеву. Управління культури ЛМР 4 липня оголосило конкурс на заміщення посади художнього керівника театру, який мав набрати нову трупу на конкурсній основі. Проте 3 серпня конкурс фактично було зірвано.

Проте несподівано і практично таємно було проведено засідання конкурсної комісії. До конкурсу допустили лише трьох претендентів, серед яких був і Олексій Коломійцев.  

Попри те, що двоє інших претендентів відмовились брати участь у такому конкурсі та попри відсутність кворуму, Коломійцева було обрано художнім керівником театру. В.о. директора Геннадій Рассказов підписав із ним контракт на 5 років. Наказ про це датований 4 серпня. Саме те, як пройшов конкурс, і стало причиною судового позову та відсторонення і Коломійцева, і Рассказова від виконання обов'язків.

За словами самого Коломійцева, він та його однодумці залишили Львів. « Ми їдемо зі Львова. Скоро Ви дізнаєтесь, куди саме. Можете сміятися, але поки що ми не кажемо "куди" в цілях безпеки», - йдеться на його сторінці у Facebook.

Також сьогодні, 22 вересня, було представлено нової команди та її візії розвитку театру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук