Олексій Коломійцев спробує знову очолити театр ім. Лесі Українки

КультураК.С., 5 липня 20157751
Олексій Коломійцев спробує знову очолити театр ім. Лесі Українки

Режисер Олексій Коломійцев заявив, що братиме участь у конкурсі на посаду художнього керівника театру імені Лесі Українки. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Мене засипали питаннями: чи буду я подаватись на конкурс художнього керівника театру Лесі Українки 3-ого серпня?
Звичайно, що так! Я не маю морального права зрадити глядачів нашого Театру, поціновувачів вистав національної спрямованості "Divka", "Вівісекції", "Антиформалістичного райку", "HEROD". Я не з тих, хто кидає справу на півдорозі і шукає гарних стосунків з пережитками радянського минулого. Моя позиція чітка та однозначна - Україна врешті-решт повинна позбутися своїх псевдо-мистецьких соціалістичних шароварів. Український театр - це потужна зброя у боротьбі проти авторитетів-"театралів" часів "совку". Коли мова йде про майбутнє української свідомості, я розумію - це боротьба не на життя, а на смерть! Тому не хвилюйтеся - моя війна з народними та заслуженими потворами УРСР закінчиться тільки разом із моїм існуванням», - написав він.

Нагадаємо, 20 червня, колектив театру ім. Лесі Українки оголосив недовіру директору Олексію Коломійцеву. Актори звинуватили директора «у фінансових махінаціях та перевищення посадових обов’язків».

У театрі працює спеціальна комісія, до складу якої мали увійти представники різних управлінь та підрозділів ЛМР. Також у театрі відбувається перевірка контрольно-ревізійного управління.

30 червня комісія вирішила оголосити новий конкурс. Як повідомлялося, водночас контракти завершуються і в частини акторів. Їх продовжувати також не будуть.

Конкурс відбудеться 3 серпня. Конкурсна комісія заслухає, зокрема, від претендентів власні концепції творчого розвитку Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки на театральний сезон 2015-2016 років.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Олена Ластівка 19 липня 2015, 19:39

  Поборнику всраний! З ким це ти зібрався воювати у Львівському театрі ім. Лесі України? Там же працюють всі, хто народився за Незалежної України. Чи ти зібрався боротися із Федором Стригуном,Михайлом Резніковичем,Едуардом Митницьким...? Чи ти часом не вчився за радянських часів? І чому ти переконаний, що саме твоє "мистецтво"- це нове, неповторне, оригінальне, прогресивне, сучасне? Ти в Ісуси вдарився? Не плюй в колодязь, бо доведеться напитись. Не стріляй в минуле з пістолета, бо воно вистрелить в тебе з гармати. Шануй попередників, якими б , на твій погляд, вони не були ретроградами та шароварниками, бо так чи інакше вчився ти на їхніх прикладах, помилках, здобутках. Шануйся і не воюй, і не борися. Будуй театр і став вистави. Роби це віддано. Все інше скажуть глядачі і критики.
  Петро Ластівка

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук