Екс-канцлер Німеччини Гельмут Коль засудив санкції ЄС проти Росії
Світ

Екс-канцлер Німеччини Гельмут Коль засудив санкції ЄС проти Росії

Роман Ганкевич, 2 листопада 2014 366 0
фото Picture-alliance/dpa
Екс-канцлер Гкльмут Коль з єврокомісаром Жан-Клодом Юнкером

Колишній федеральний канцлер Німеччини Гельмут Коль висловив жаль, що Захід запровадив санкції проти Росії через конфлікт з Україною.

Про це повідомляє німецький тижневик Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung, який цитує слова колишнього канцлера із його нової книжки Aus Sorge um Europa («Із турботи про Європу»).

У ній Гельмут Коль розкритикував те, що провідні держави, які входять до G7, зустрілися у червні цього року без Росії. Цей факт засмутив колишнього політика.

У 1998 році Гельмут Коль, тоді ще чинний глава уряду Німеччини, домігся прийняття Росії до клубу провідних промислових країн. Тож він написав: «У результаті як Захід, так і Росія з Україною мають пильнувати, щоб ми не втратили усе, чого ми вже раніше досягли».

Таким чином Гельмут Коль долучився до двох своїх колег по посаді канцлера Німеччини - наступника Гергарда Шредера та попередника Гельмута Шмідта, які з розумінням поставилися до політики Росії, засуджуючи, теперішню політику Заходу з огляду на кризу в Україні.

Презентація книжки Гельмута Коля відбудеться у понеділок, 3 листопада, у Франкфурті-на-Майні за участю автора та нового президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук