Мерія на рік продовжила дозвіл на діяльність екскурсійних електромобілів

СуспільствоОксана Панчишин, 4 листопада 20153210
Мерія на рік продовжила дозвіл на діяльність екскурсійних електромобілів

Виконавчий комітет Львівської міськради продовжив курсування в місті екскурсійних електромобілів до 1 листопада 2016 року. Як відомо, ці екскурсійні малогабаритні електромобілі на 4-8 осіб почали їздити у Львові в експериментальному режимі, планувалося, що це буде впродовж двох літніх місяців.

У разі, якщо приватний підприємець порушуватиме правила дорожнього руху, зокрема не дотримуватиметься безпеки перевезення пасажирів у зимовий період, рішення скасують, інформує прес-служба ЛМР.

Електромобілі курсують у пішохідній зоні, а у вихідні, коли на вулицях немає інтенсивного руху, виїжджають за межі середньовічного Львова.

У межах пішохідної зони екскурсійний електротранспорт курсує так: пл. Катедральна (з північної сторони від Катедрального собору) – рух через південну сторону пл. Риноквул. Руська – поворот ліворуч на вул. І. Федорова, рух до пл. Музейної – зупинка для огляду Домініканського собору – рух у зворотному напрямку по вул. І. Федорова та вул. Руській – поворот праворуч та рух по східній стороні пл. Риноквул. Друкарська – поворот ліворуч та рух по вул. Вірменській – поворот праворуч на вул. Краківську – зупинка для огляду Вірменського собору та церкви Преображення Господнього – рух по вул. Краківській у зворотному напрямку до пл. Ринок – поворот праворуч та рух по вул. Шевській – поворот ліворуч по вул. Театральній – поворот ліворуч та рух по пасажу Андреоллі – поворот праворуч та рух по західній стороні пл. Ринок – рух по вул. Галицькій – поворот ліворуч та рух по вул. Братів Рогатинців – поворот ліворуч на пл. Коліївщини – зупинка для огляду Міського арсеналу та території навколо синагоги «Золота Роза» – поворот ліворуч на вул. Староєврейську – поворот праворуч та рух по вул. Галицькій – поворот ліворуч та рух по пл. Катедральній до вул. Театральної – пл. Катедральна (з північної сторони від Катедрального собору).

Протяжність маршруту – 2,3 км, а з виїздом за межі пішохідної зони – 4,8 км.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук