«Експеримент з реформування міліції у Львові не дав результату»,- Зюбаненко

«Експеримент з реформування міліції у Львові не дав результату»,- Зюбаненко
фото ZAXID.NET
Сергій Зюбаненко

Жоден пілотний проект з реформування міліції на базі правоохоронних органів Львова, анонсований керівництвом Міністерства внутрішніх справ України у липні 2014 року, не дав ніякого результату.

Про це під час апаратної наради за підсумками 2014 року з управлінцями міськради Львова 28 січня заявив начальник міського управління міліції Сергій Зюбаненко.

«Оці всі пілотні проекти, які мали стосунок до Львова, усі ці експерименти з реформування міліції, які так яскраво анонсуються експертами у ЗМІ, не дали ніякого результату. Я доповідаю, що жоден пілотний проект з реформування міліції, анонсований до втілення у Львові, не дав ніякого результату. Жодного практичного втілення будь-якого експерименту не було здійснено у Львові», - повідомив Зюбаненко.

Він наголосив, що у нього є запитання до експертів, які називають експеримент з реформування міліції «львівським», бо насправді впродовж року ніяких реформ у місті не відбулось.

Зюбаненко повідомив, що у рамках реформи міліції впродовж минулого року у Львові стартував єдиний новий проект під назвою ЛОЦМАН ( Львівський оперативний центр миттєвого адміністрування нарядів), який дав можливість правоохоронцям значно покращити реагування на повідомлення від громадян міста.

«На сьогодні це єдиний проект, який стартував і по ньому можна звітувати. Завдяки впровадженню системи ЛОЦМАН час між отриманням повідомлення до виїзду слідчо-оперативної групи на місце події становить не більше 10 хв. Раніше ми витрачали на це значно більше часу», - заявив Сергій Зюбаненко.

Нагадаємо, 17 липня 2014 року розпочала роботу спеціальна комісія щодо реформування львівської міліції. До її складу увійшли представники громадських об’єднань, вищих навчальних закладів та інших неурядових організацій та органів місцевого самоуправління. У складі 7 робочих груп з липня працювали понад 90 експертів, які розробляли сім напрямків реформування міліції.

Підготовка пілотного проекту реформування міліції розпочалася 1 липня 2014 року та закінчилась у жовтні. Тоді Міністерству внутрішніх справ запропонували модель трансформації міліції. За результатами опрацювання експертних пропозицій спеціальної комісії міністр внутрішніх справ України підписав наказ про План заходів з впровадження реформи міліції.

Новою реформою, зокрема, запропоновано зменшити особовий склад МВС з розрахунком 150 міліціонерів на 100 тис. населення. При цьому керівники місцевих правоохоронців мали б призначатися депутатами місцевих рад.

Документ, а також План заходів, затверджений цим наказом, можна переглянути на сайті Міністерства внутрішніх справ.

P.S. Після публікації до редакції зателефонував начальник міського управління міліції Сергій Зюбаненко. Він переконаний, що журналіст не зовсім коректно виклав його позицію щодо експерименту з реформування міліції та пообіцяв найближчим часом пояснити її у розширеному інтерв'ю для ZAXID.NET. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Igor Chopko 28 січня 2015, 17:58

  Експеремент у Львівській міліції запустив неук Вася
  ,міністр очухався і зрозумів.що підлеглий його використав та підставив,взяв та звільнив провокатора та інтриганта з займаної посади,експеремент не вдався і вдало закінчився,треба думати головою,а не кишенею даівця.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Andrew Gnatush 28 січня 2015, 14:41

  Бо треба хлопців скорочувати по посадах, а не ганяти з стойла в стойло...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук