Реформування правоохоронних органів випробують на міліції Львівщини

Проект реформування органів внутрішніх справ випробують на базі міліції Львівщини. Планують провести моніторинг громадської думки, а також оптимізувати структуру та зміни в діяльності окремих служб. Таке рішення було прийнято на засіданні Експертної ради при МВС, йдеться в повідомленні відомства.

Участь у роботі ради взяли керівники міністерства та його структурних підрозділів, а також члени Експертної ради і громадських організацій.

За словами заступника голови Експертної ради Олега Мартиненка, 40 пунктів тематично розподілено на 8 блоків. Програма експерименту передбачає аналіз сучасного стану органів внутрішніх справ ГУМВС України у Львівській області, оптимізацію структури Главку, розробку моделі фінансування, реформування діяльності підрозділу ДАІ тощо.

Як зауважив очільник МВС Арсен Аваков, проект доопрацьовуватимуть у робочих групах. Проте деякі з положень проекту вже можуть бути запроваджені.

У зв’язку із цим за результатами засідання Ради прийнято рішення почати процес аудиту стану органів внутрішніх справ Львівської області. Решту положень розглянуть після доопрацювання на найближчому засіданні Експертної ради.

Нагадаємо, раніше начальник міліції Львівщини заявив, що Львівська область готова стати базовим регіоном для впровадження реформи правоохоронних органів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук