Експерти НАТО відвідали львівську Академію сухопутних військ

Головні Новини за 16 грудняОльга Зеліско, 16 грудня 2014, 18:46 378 0
дивіться також

Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові відвідали експерти НАТО з питань розбудови, розвитку та удосконалення системи професійної військової освіти.

До складу іноземної військової делегації увійшли координатор програми удосконалення військової освіти у штаб-квартирі НАТО Жан Д’андюран, напрямківець програми удосконалення військової освіти на Україну Маріуш Соліс, представник Університету оборони Республіки Польща Магдалена Рахновська, радник НАТО в Україні з питань військової освіти генерал-майор запасу Богуслав Пацек та перший секретар оборонної секції місії України при НАТО полковник Сергій Вербицький, інформує медіа-група Академії СВ.

Метою візиту іноземних військових експертів до українського вишу є здійснення оцінки та аналізу системи підготовки сержантського й старшинського складу Збройних сил України.

Члени іноземної військової делегації ознайомились із організаційно-штатною структурою, напрямками діяльності, роллю і місцем військового коледжу сержантського складу, який функціонує в складі Академії сухопутних військ. 

"Нам дуже приємно, що міністр оборони України йде нам на зустріч і готовий до подібних контактів. Ми готові до конструктивного діалогу та до всебічної підтримки розвитку Збройних сил України. Окремо хочу сказати, що весь прогресивний світ підтримує прагнення українського народу до свободи та демократії", - наголосив радник НАТО в Україні генерал-майор запасу Богуслав Пацек.

За результатами роботи експертів НАТО в Академії сухопутних військ, інших підрозділах та установах Збройних сил України будуть підготовлені відповідні рекомендацій щодо надання Північноатлантичним альянсом допомоги з підготовки висококваліфікованих сержантів та старшин для українського війська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук