Екс-президент Європарламенту очолив місію з реформування українського парламенту

Екс-президент Європарламенту очолив місію з реформування українського парламенту

Екс-президент Європейського парламенту (ЄП) Пет Кокс очолив місію з реформування Верховної Ради і звернеться до керівників фракцій з проханням посприяти реформі ВР.

Кокс також очолив місію потреб, яка підготує "дорожню карту" з реформи українського парламенту, йшлося на спільному брифінгу з головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом, передає УНІАН.

Гройсман зазначив, що сьогодні на виконання меморандуму, який підписав президент Європарламенту Мартін Шульц, Кокс очолив технічну місію оцінки потреб в реформі українського парламенту.

Гройсман наголосив на необхідності відновлення довіри до парламенту, розробки й ухвалення якісних законів.

У свою чергу Кокс зазначив, що місія цього тижня має завдання вивчити побажання і бачення голови парламенту, лідерів фракцій та голів комітетів щодо необхідних, на їхню думку, трансформацій.

«Цього тижня я звернувся з проханням до керівників усіх фракцій – якомога більше посприяти реформі і трансформації парламенту саме в позитивному напрямку», – сказав Кокс.

За його словами, «наступні кілька тижнів і місяців ми повинні розглядати цю справу як політичну можливість, а не як політичний футбол».

Кокс наголосив, що для виконання їхнього завдання потрібен консенсус, а не змагання. Крім того, екс-президент Європарламенту зазначив, що за результатами роботи місії буде представлено звіт, який буде відкрито для громадськості.

Водночас Гройсман висловив переконання, що за час роботи місії буде створено спільний план дій.

«Відповідно до оцінки презентуємого, і все суспільство буде контролювати кожен день, кожен тиждень, як буде трансформуватись український парламент», – сказав спікер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук