Еліза Дзвонкєвіч очолила генеральне консульство Польщі у Львові

Еліза Дзвонкєвіч стала новою генконсулкою Польщі у Львові

Новою генконсулкою Польщі у Львові призначили Елізу Дзвонкєвіч. 28 жовтня вона отримала екзекватуру (дозвіл на виконання консульських функцій) від заступника директора департаменту консульської служби МЗС України Валерія Лобача. Про це йдеться на сторінці генконсульства Республіки Польща у Львові у Facebook.

«28-го жовтня ц.р. Генеральний консул Республіки Польща у Львові отримала екзекватуру з рук заступника директора Департаменту консульської служби МЗС України Валерія Лобача, у присутності заступника посла РП в Україні Міхала Ґєрґоня», – йдеться в повідомленні.

За інформацією сайту генерального консульства Польщі у Львові, 43-річна Еліза Дзвонкєвіч народилась у Варшаві. Вона закінчила кафедру української філології на факультеті прикладної лінгвістики та східнослов’янських філологій у Варшавському університеті. Окрім того, вона навчалась за програмами післядипломної освіти у Центрі східноєвропейських студій Варшавського університету.

Еліза Дзвонкєвіч також закінчила Вищу банківську школу у Познані за напрямком «менеджер в галузі управління персоналом з елементами коучінгу». Упродовж 2006-2009 рр. вона була членом правління Фонду «Допомога полякам на сході». Працювала у корпоративних фондах, займаючи посаду голови правління, та в Національному Центрі Культури на посаді заступника директора.

До слова, попереднім генконсулом Республіки Польща у Львові з весни 2017 року був Рафал Вольський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук