Е-петиція про відставку мера Львова набрала понад 1000 підписів

СуспільствоАК, 3 червня 20161
Е-петиція про відставку мера Львова набрала понад 1000 підписів

Петиція про відставку мера Львова Андрія Садового набрала необхідну для розгляду кількість голосів.  За два дні з моменту реєстрації петиції її підписали понад 1000 користувачів сервісу.

Нагадаємо, що електронну петицію про відставку Андрія Садового з посади міського голови Львова у зв’язку з трагедією,що сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі зареєстрував 1 червня один з місцевих активістів ВО «Свобода» Василь Молдован.

Ця петиція набрала необхідну кількість голосів за рекордно короткий строк – лише за дві доби. Втім, у списку підписантів поруч з реальними людьми (депутатами міськради, відомими громадськими активістами) зустрічаються і відверто вигадані прізвища.

За правилами, петиція, яка протягом 60 днів набрала 1000 підписів львів’ян, має бути розглянута чиновниками міськради, які зобов’язані протягом 30 днів підготувати і надати обґрунтовану відповідь автору петиції.

З часу запуску сервісу е-петицій в кінці лютого цього року, лише 17 звернень набрали понад 1000 підписів, відповіді отримали поки автори 11 петицій. В кінці травня у мерії виявили спробу накрутки голосів під однією з петицій і пообіцяли жорсткіше перевіряти достовірність підписів, проте наразі система працює за старими правилами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук