Facebook дозволить користувачам перевірити, чи були вони цілями російської «фабрики тролів»

СвітРоман Ганкевич, 23 листопада 20175610
Майже 150 млн користувачів Facebook могли бачити проплачену політичну рекламу кремлівської пропаганди

Facebook працює над розробкою нового інструменту, за допомогою якого користувачі зможуть побачити, чи на їх облікові записи була спрямована проплачена реклама та повідомлення російських тролів. Нова функція запрацює вже до кінця року, йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

Як зазначається, новий інструмент, який, за твердженнями компанії Facebook, буде доступний до кінця року в меню «Довідкового центру», вперше дасть можливість користувачам дізнатися, чи їх обдурювали фейкові сторінки і користувачі, пов'язані з «Російським агентством інтернет-досліджень».

«Важливо, щоб люди розуміли, як іноземні особи намагалися посіяти розбрат і недовіру з використанням Facebook до і після виборів в США в 2016 році», – йдеться в заяві Facebook.

Під час розслідування про втручання РФ у вибори в США встановили, що майже 150 млн користувачів Facebook та Instagram могли бачити проплачену політичну рекламу та публікації, поширені організацією із Санкт-Петербурга, пов'язаною з Кремлем. Нововведення від Facebook простежить зв'язок між російською «фабрикою тролів» та звичайними користувачами, які відзначали, коментували або ставили вподобання на цих матеріалах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук