Facebook виправив написання української столиці латинкою з Kiev на Kyiv

Компанія Facebook, яка володіє однойменною соціальною мережею, офіційно перейшла на написання назви столиці України правильною транслітерацією, і тепер використовуватиме українську назву Kyiv замість зросійщеної – Kiev, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Рух за правильну транслітерацію столиці здобув важливу перемогу. Facebook офіційно перейшов до використання Kyiv. Інженери соцмережі переключили все на використання Kyiv. Раніше, якщо ви хотіли відмітити нашу столицю, то першою опцією за визначенням алгоритм пропонував Kiev. Віднині це буде Kyiv», – повідомив Кулеба у п’ятницю, 26 червня.

Він розповів, що до цього призвели «десятки і сотні листів, електронних, паперових, дзвінків у всі офіси – від європейських до західного узбережжя США».

Міністр також зазначив, що написання української столиці – це дуже важлива річ, яка формує масову свідомість англомовного світу і привчає до розуміння, що Україна – це Україна.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Міністерство закордонних справ розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої закликає іноземні ЗМІ під час згадок української столиці писати Kyiv, а не транслітерацію з російської Kiev.

12 червня 2019 року стало відомо, що Рада США з географічних назв одноголосно прийняла рішення про заміну офіційної назви столиці України з Kiev на Kyiv у міжнародній базі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук