Facebook визнав, що його працівники мали доступ до паролів користувачів

Інцидент міг торкнутися близько 600 млн користувачів Facebook

СвітАндрій Стець, 21 березня 20195960
Мільйони паролів зберігалися у відкритому доступі

Паролі значної кількості користувачів Facebook були доступні для співробітників цієї соціальної мережі і не були захищені від прочитання. Про це компанія повідомила у Facebook ввечері у четвер, 21 березня.

Як повідомляється, в січні під час звичайної перевірки безпеки компанія виявила, що паролі низки користувачів, що знаходяться в системі зберігання внутрішніх даних соцмережі можна було прочитати.

В компанії зазначають, що це привернуло увагу, оскільки системи входу влаштовані так, щоб маскувати паролі, за допомогою методів, які роблять їх нечитабельними.

У керівництві соцмережі також заявили, що в найближчий час повідомлять тих користувачів, яких торкнувся інцидент з порушенням приватності.

«За нашими оцінками, ми сповістимо сотні мільйонів користувачів Facebook Lite (додаток, що дозволяє користуватися соцмережею), десятки мільйонів інших користувачів Facebook, а також десятки тисяч користувачів Instagram, - йдеться в заяві.

Представники Facebook загострили увагу на тому, що дані паролі «не були видимі ні для кого» за межами компанії. Адміністрація соцмережі підкреслила, що не було виявлено будь-яких свідчень зловживань і того, щоб її співробітники якось скористалися цією ситуацією.

Західні ЗМІ при цьому повідомляють, що ці паролі зберігалися в незахищеному форматі починаючи з 2012 року. Інцидент міг торкнутися близько 600 млн користувачів Facebook.

Нагадаємо, що корпорація Facebook Inc. і Федеральна торгова комісія - незалежне урядове агентство США, що захищає інтереси споживачів, узгоджують «багатомільярдний штраф за витік особистих даних, допущений компанією Марка Цукерберга.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук