Facebook заблокував сторінку проекту «Книга пам'яті полеглих за Україну»

Команда волонтерів проекту заявила, що не відновлюватиме сторінку

Адміністрація соціальної мережі Facebook заблокувала сторінку меморіального волонтерського проекту «Книга пам'яті полеглих за Україну». Про це йдеться в дописі на сторінці «Стіна народної пам'яті загиблих за Україну 2014—2018 pр.»

«Друзі, фейсбук-сторінку проекту «Книги пам'яті полеглих за Україну» сьогодні вранці (14 липня, -ред.) було остаточно заблоковано, доступ до неї відсутній. Ми подаватимемо апеляцію, але прогнозувати, коли саме її розглянуть та яким саме буде результат, ми не можемо», – заявили автори проекту.

Перед блокуванням адміністрація Facebook надіслала чотири попередження про те, що зміст деяких дописів нібито порушує стандарти соціальної мережі.

Після блокування команда проекту «Книга пам’яті» в Twitter написала, що вона не реагуватиме на вимоги Facebook та не буде видаляти чи не перевіряти змісту жодного зі своїх дописів.

«Ми не видалятимемо та не перевірятимемо на відповідність будь-яким вигаданим стандартам жодного із розміщених на нашій Facebook-сторінці текстового чи медійного матеріалів про героїв, загиблих за Україну. Нам немає чого приховувати та ретушувати», – йдеться в дописі.

Нині інформацію про загиблих українських захисників можна переглянути на офіційному інтернет-порталі «Книга пам'яті полеглих за Україну», а також в інших соціальних мережах.

Книга пам'яті полеглих за Україну — український неурядовий проект, що займається документацією, обліком та упорядкуванням даних про втрати українських військовослужбовців в російсько-українській війні. Волонтери ведуть облік втрат усіх силових структур, а також дані щодо поховань тимчасово невстановлених загиблих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук