Facebook змінив алгоритм відображення коментарів під публікаціями

Користувачі з невеликою кількістю читачів також зможуть увімкнути у своїх профілях нові алгоритми

СвітВолодимир Пиріг, 18 червня6990

Соцмережа Facebook змінила алгоритми показу коментарів під публікаціями сторінок або відомих людей, сказано у повідомленні прес-служби Facebook.

Зокрема, відтепер якісні коментарі будуть розташовані вище, а неякісні – нижче, через що їх бачитиме менша кількість користувачів.

Безпосередньо на якість коментарів впливатимуть сигнали взаємодії з ними, модераційні сигнали на відповідність політики Facebook, а також уподобання і реакції користувачів. Також Facebook зважатиме в цих алгоритмах на коментарі, які люди приховували чи видаляли.

«Щоб поліпшити релевантність і якість, ми почнемо виділяти коментарі до публічних записів в таких випадках: коли з цими коментарями взаємодіяла сторінка або особа, яка є автором публікації; коли ці коментарі або реакції залишили друзі автора публікації», – пояснили у Facebook.

У прес-службі компанії додали, що нові алгоритми для сторінок та людей з великою кількістю читачів (фоловерів) будуть увімкнені автоматично, тоді як усі інші можуть їх увімкнути у своїх налаштуваннях. Втім, сторінки та люди з великою кількістю читачів також зможуть вимикати ці алгоритми.

Нагадаємо, наразі Facebook запровадив специфічні алгоритми для новинної стрічки. Соцмережа намагається показувати користувачам більше дописів від тих, з ким вони взаємодіють, і менше дописів від сторінок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук