Facebook призначив українку Катерину Крук менеджером із публічної політики

Раніше у соцмережі не було керівника з політичних питань по Україні

Катерина Крук

Компанія Facebook призначила Катерину Крук на посаду менеджера з публічних політичних питань по Україні. Про це 3 червня повідомив заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін у Facebook, сама Крук про своє призначення без подробиць повідомила раніше.

«Необхідно сказати, що ми чекали цього багато років», – вказав посадовець і додав, що в Міністерстві інформаційної політики вважають, що це найкращий вибір, який могли зробити у компанії.

За словами Золотухіна, Крук – відома експертка з питань інформаційного простору, спікерка усіх актуальних конференцій по дезінформації останніх років, принципова і чесна людина.

«Ми дуже сподіваємося, що після цього призначення брутальне та непрофесійне ставлення компанії Facebook до України та українців нарешті припиниться. Зі свого боку бажаємо успіхів, сил і наснаги та обіцяємо підтримати в усіх справах, що будуть робитися в інтересах України. Особливо у важкі часи невизначеності для соціальних мереж», – написав заступник міністра інформації.

Як зазначає «Радіо Свобода», Катерина Крук не є надто активною на власній сторінці у Facebook, приміром, від початку 2019 року вона зробила доступними для широкого загалу лише три публікації, які надають уявлення про її життєву позицію.

Крук також відома як політологиня та аналітик порталів StopFake і European Values.

Раніше у Facebook не було менеджера з політичних питань по Україні. Українські користувачі соціальної мережі неодноразово нарікали, що їхні пости зазнають блокувань, а характер блокувань може свідчити про те, що здійснюють їх адміністратори з проросійськими поглядами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук