Фахівці перевірили воду з львівських водозаборів на вміст металів

СуспільствоОрися Шиян, 13 червня 20168370

«Львівводоканал» оприлюднив результати дослідження води, яку споживають львів’яни. У відібраних пробах води, яку качають з водозаборів «Зарудці» та «Завадів», перевищення вмісту важких металів відсутні.

Дослідження провели у лабораторії промислової токсикології Львівського медичного університету імені Данила Галицького, інформує прес-служба міської ради.

«Ми систематично перевіряємо якість води на відповідність державним стандартам, і в тому числі по вмісту важких металів. У протоколах досліджень за минулі 5 років не зафіксовано жодного випадку відхилень від норми. Ми оприлюднюємо останні результати досліджень на вміст токсичних елементів, які здійснювала незалежна лабораторія, для того, щоб заспокоїти львів’ян та запевнити у тому, що львівська вода є безпечною та відповідає державним стандартам», ― запевнила керівник хіміко-бактеріологічної лабораторії ЛМКП «Львівводоканал» Надія Щербак.

Таким чином ЛМКП «Львівводоканал» офіційно спростовує інформацію, яку напередодні розповсюдили окремі ЗМІ про те, що у водозабори у Зарудці та Завадові потрапляє вода із сміттєзвалища, відтак у воді вказаних водозаборів підвищений вміст важких металів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук