Фаріон – Азарову: Ви розумово відсталий чи політично упереджений?

13 грудня 2012598238
Фаріон – Азарову: Ви розумово відсталий чи політично упереджений?
фото ZAXID.NET
Ірина Фаріон

В. о. прем'єра Микола Азаров обіцяє покращувати свою українську мову. Про це він сказав, відповідаючи на питання представниці "Свободи", викладачки української мови Ірини Фаріон.

Вона запитала його: "Як допомогти вам опанувати українську мову? Як педагог я бачу проблему в двох контекстах: мову не знають або ті, хто політично упереджені, або розумово відсталі. В якій системі координат перебуваєте ви?", пише Українська правда.

У відповідь на це Азаров сказав: "Я згоден з вами покращувати українську мову".

Нагадаємо, що перш, ніж стати депутатом Верховної Ради, Ірина Фаріон була членом депутатського корпусу Львівської обласної ради 5-го і 6-го демократичних скликань. За час роботи у Львівській обласній раді запам’яталася гострими виступами за чистоту мови, зокрема – щодо чиновників. Також відзначилася контраверсійними візитами до дитячого садочку і школи, під час яких виголосила ряд радикальних тез.

На початку цього року Ірина Фаріон ініціювала заснування обласної премії Степана Бандери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 38

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Zulfia51 14 грудня 2012, 20:24

  Досить часу то забрало- але таки допрацювалась :)))) УРААААА! -цитата від 24.1.12.- Гість! ( Цитата,бо я ось така собі застрашена ))) всякими- різними ОЛЬГАМИ а тедю а цеп"ю ))) -ось така я собі нікчема ))) ОБЕРЕЖНО-ОБАЧЛИВА ! )))) Остерігаюсь лиш покарання зі сторони Захід.нет:))))) Бо ж наа них, чи з ними - боротисьяк? А тому вибачте 0) Напросто зтотожнююсь з Вами, вельмишановний добродію. Ви мабудь сам за себе? Як і я? Але туууут... опоненти, а в основному таке безглузддя пишуть ))) такий собі МАРАЗМ, що й мій щирий, напросто простий, сільський розум, тому всьому не розуміє. Бо він, той нарід наш , здебільшого, правдивий, аж то іколи до сліз болить :( А якщо той мій-наш нарід, є такий як то бачу Я ,а Я щиро тому вірю , то де ж тоді беруться Ганни Г., ... радниці злодуха ? Чи такі особистості :( фуй, як Фє-ріон? ... Плодяться від когось? ... А сприяєм тому ми з вами, браття Україінці? .... Кілько нас ще лишилось? Вірю лиш своїм дітям, внукам, і тим най-най блищим їхнім друзям, ну і звісно В.А. Ющенко! Який зумів і мені, ,,покидькові" , якось та нащепити (Читаєте вірно!- НАЩЕПИТИ! бо прищеплювати вже не було до чого:-ДЕФОРМАЦІЯ Ссесеру! ) повагу та любов до свого Я! А за це Йому Я безмежно вдячна. А достатньо було лиш слухати Його з повздаль, на віддкриті памятникаТ.Г.Шевченко в Празі.
  Аж тепер запозичений текст. Вибачайте. Однодумцеві моя дяка! ,, Невже, для того, щоб розбудити в людей любов до рідної держави, потрібно тривожити померлих, прикриватися їхніми іменами, прибріхувати їх заслуги, возвеличувати, ставити на престол і заставляти молитися на мерців! Ми молимося до Бога, а любити Вітчизну людина буде тоді, коли вітчизна полюбить людей, які в ній проживають! Щоб люди могли собі заробити на достойне життя і мати можливість накопичувати гроші на старість! Коли цього немає, то не пхайте насильно людям до хати, замість хліба мертвих ідолів, яких створюють , хворі на голову особи, типу Фаріон! Спочатку Леніна всім пхали до хати разом з грошима, а тепер Бандеру...ну і що? ....Я поставлю портрет Бандери в хаті і буду знати, що я добре живу? Та ,ку.рва мать взяла би тих політиків сраних за гардзявку!Вони собі роблять сходи , по наших плечах, до райского корита в ВР!!!!! Пані Фаріон рветься до корита, от і крутить -мутить! Неприємна особа, злої натури, брехлива і корумпована!!!! Знаю її добре, тому говорю. Чорнописка і шанувальниця безмежної влади. Таке собі сіреньке, страшненьке, зленьке, брехливе бабиско! Тягнеться за Богохульскою і порадницею Ганкою!!! Без царя в голові,самі понти!!!! Далека від освідченності осібка поганого крою! Таких , мерзотних створінь, як Фаріонша, сьогодні в ВР під 80% . Ніякої мудрої думки, саме словоблуддя! " -

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Zulfia51 14 грудня 2012, 14:07

  ... Затягнули ? - СВОБОДУ ? Чи перенгули? Тоді через куда ? ...Бо хто- кого? і куди? - І хто б її ,, свободу" кудись там тягнув? Як вона, та дивная ,, свобода" завжди в БОК? - Ну а з інтелектуаалкою пані ,,Фа" , дійде ,,свобода" так з поклоном лиш до старшого брата? Бо куда ще з такими ,,завзятими" вчительками? для яких Маша - та й та чомусь раптом , і не НАША? - Оце, міркуючи - пишу, надіюсь нікого не образивши? А сама думаю:- це мабуть, як решетом воду носити? - Пані Фа, була б добра в якомусь церковно-приходському ліцеї , але лиш для бажаючих ;=) Своїх Онуків, їй не звірила б )))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Lvov5 13 грудня 2012, 23:19

  Свободу затянули в Раду.Задушат в обьятиях.Галичане ведут себя как в столице Они не знают тайных связей .Их сделают шутами Сейчас их поведение планируют.Как мыши подопытные. У них нет денег.Идеалиста Гитлера купили.Но потом с его помощью хотели кавказской нефти и укр земли. Поздно... Конечно будут тушки.Никогда галичине не выигрывали.Сейчас комические старухи Фарион и Тягнибоки которые держаться за задницы депутатов сами губят идею Они в западне.Помогут только деньги Но кто на них поставит

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук