Фаріон вступила у КПРС у квітні 1988 року (документи)

СуспільствоХристина Нога, 14 листопада 2013750778

В інтернеті з’явилися фотокопії архівних документів, які свідчать, що один із найбільш харизматичних представників ВО «Свобода» Ірина Фаріон таки була членом Комуністичної партії Радянського Союзу (КПРС).

Фото документів з архівної справи, яка зберігається у Державному архіві Львівської області, опублікував маловідомий інтернет-ресурс «Украинский дисcидент», створений у лютому 2013 року. Сайт спеціалізується на публікації компромату і жорсткій критиці української опозиції. Жодних контактів редакції на сайті не вказано.

Опубліковані документи містять протокол засідання університетського парткому від 15 квітня 1988 року, особисту письмову заяву Ірини Фаріон з проханням про вступ до КПРС, а також характеристики та рекомендації.

Директор Державного архіву Львівської області Петро Кравчук сказав ZAXID.NET, що наразі не знайомився із опублікованими в інтернеті документами, тому не може коментувати їх автентичності.

Журналіст Юрій Шеляженко, який через суд домігся доступу до архівних документів щодо членства Ірини Фаріон в КПРС, натомість звернув увагу на те, що почерк написаної нібито самою Іриною Фаріон заяви на вступ у партію схожий на той, який можна знайти у сучасних документах на сайті ЦВК. Також журналіст вказав на те, що, судячи з фото, документи справді підшиті до однієї справи, а столи на задньому плані дійсно схожі на ті, що є у львівському архіві.

Ірина Фаріон сьогодні вкотре відмовилася коментувати ZAXID.NET публікацію цих документів: «Я не звітую перед плебеями і лакеями. І відповідаю: тим, за кого ви мене намагаєтеся видати, я ніколи не була. І бажаю вам переорієнтуватися у своїй спеціалізації на серйозніші питання до мене – які, до прикладу, стосуються моєї законотворчої діяльності».

Кілька днів тому окружний суд Києва задовольнив позов журналіста Юрія Шеляженка про доступ до фондів парткому Львівського університету за період з 1980 по 1991 рік. Журналіст звернувся до суду, оскільки в обласному архіві відмовлялися надати доступ до цих матеріалів, оскільки вони містять персональні дані, а тому не є публічною інформацією.

Директор Державного архіву Львівської області Петро Кравчук запевнив ZAXID.NET, що не подаватиме апеляцію на рішення суду і надасть Шеляженку доступ до потрібної йому інформації.

Таким чином, уже найближчим часом автентичність опублікованих «Украинским дисидентом» матеріалів буде підтверджена або спростована офіційно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 78

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Сергей 19 грудня 2013, 09:09

  Сто причин, по которым Юрий Левченко не прошел по 223 избирательному округу. 101-я, это Ирина Фарион, которая дискредитировала объединение Свобода. 102-я, Тягнибок и компани, которые не нашли ничего лучшего, как прикрывать комунокэгебистку именем четных рядовых свободовцев. 103-я, честные и принципиальные свободовцы в первичных организациях, который промолчали и позволили себя и идею национализма сделать объектом насмешек. Чао, не только Витя, а чао и конченные коммунисты, возглавляющие Свободу! Свободу — на свалку истории(КПСС)!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Сергей 17 грудня 2013, 11:41

  Коммунисты поступили достойно, они исключают члена КПУ(преемница КПСС) из партии. Дабы не мараться и не нести репутационные потери. Товарищ Ирина как прокажённая, от неё надо шарахаться, жаль что в Свободе этого не понимают. Хотя скорее всего понимают, там все такие, если начать прогонять Фарион, то полпартии коммунистов, сексотов и стукачей, бывших кегебистов надо будет разгонять. Естественно Тягнибок тоже не хочет тоже попасть под люстрацию.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • гость 20 листопада 2013, 09:01

  Если Фарион ДЕЙСТВИТЕЛЬНО за независимую Украину, то она должна извиниться за то, что утаила данную информацию (не за то, что была в КПСС, а именно за ВРАНЬЕ) и уйти из ВР и политики.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук