ФФУ вимагає санкцій в УЄФА та ФІФА щодо Росії через кримські клуби

Спорт12 серпня 20143810

Сьогодні, 12 серпня, в Криму провели два матчі 1/256 Кубка Росії між ТСК (Сімферополь) і СКЧФ (Севастополь), а також між ФК «Жемчужина» (Ялта) і ФК «Сочі».

У зв'язку з цим Федерація футболу України звернулася з відкритом листом до президентів УЄФА та ФІФА з вимогою застосувати санкції до Російського футбольного союзу, який незаконно «анексував» кримські клуби, що перебувають під юрисдикцією ФФУ.

«Ми стали свідками того, як Виконком Російського футбольного союзу незаконно та безпідставно прийняв до свого складу українські клуби з Кримського півострова. Знаючи, що РФС офіційно не проінформував ані УЄФА, ані ФІФА з цього питання, вважаю за необхідне довести до вашого відома, що 12 серпня три українські клуби взяли участь у розіграші Кубка Росії», - йдеться у зверненні президента ФФУ Анатолія Конькова.

У ФФУ наголосили, що подібна діяльність РФС суперечить статутним нормам ФІФА, УЄФА, ФФУ та самого РФС.

«Як президент української національної асоціації, звертаюся до вас із проханням вжити необхідних заходів щодо вирішення ситуації, що склалася, включаючи застосування законних санкцій до сторони, яка порушила регламенти та ігнорує базові принципи вищих футбольних інстанцій», - наголосив Коньков.

Також у ФФУ додали, що Крим – є частиною України, тому всі футбольні суб’єкти Криму знаходяться під юрисдикцією Федерації футболу України.

Нагадаємо, 31 липня, Росія попри заборону ФІФА дозволила кримським клубам грати у своєму чемпіонаті. Команди СК ЧФ (Севастополь), «Жемчужина» (Ялта), а також клуб ТСК (Сімферополь) зіграють у другому дивізіоні Росії.

Раніше ФІФА закликала Російський футбольний союз не приєднувати кримські футбольні асоціації та клуби до російського чемпіонату, оскільки це суперечить статуту асоціації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук