Фігуристи львівської Школи зимових видів спорту готуються до весняних турнірів

Фігуристи львівської Школи зимових видів спорту готуються до весняних турнірів

Фігуристи львівської Школи зимових видів спорту активно готуються до змагань у Харкові та в Одесі. Для цього по 4 години щодня проводять на тренуваннях.

Одна із юних фігуристок 11-літня Юстина Кашубинська до Школи фігурного катання приєдналася рік тому. З того часу намагається не пропускати тренувань, бо інакше віддалятиметься від спортивних мрій. Згадує: «Ой, я пам’ятаю! Я як зробила крок, то зразу падала. Крок —впала, крок —впала. Вправи не могла виконувати, бо завжди падала. Але потім почало мені вдаватися. Люблю їздити на змагання, бо звикаю заробляти тільки перші місця».

Окрім Юстини, у відділенні фігурного катання витончений спорт опановують ще кілька десятків дітей віком від 4 до 14 років. Останній набір відбувся на початку лютого. Наступний мають намір провести у вересні. Попередня підготовка не обов’язкова. Адже роботу починають з азів.

Вихованка Школи Аліна Дзівішек розповідає: «Мама знайшла на сайті фігурне катання. І потім так подумала: може, мене віддати в той спорт. Я дуже добре пам’ятаю, як на першому тренуванні збирала кубики. То вправа така. У фігурному катанні дуже гарні, граційні рухи».

Упродовж тижневого інтенсиву із юними спортсменами ділився досвідом Євген Мосякін. Український фігурист і коуч, який зараз працює у Мексиці. Атлети щодня вправляються на льоду та на сухих тренуваннях. Євген розказує: «Відпрацьовуємо техніку ковзання, техніку обертання. Працюємо над базою. Також вже маємо хореографію. Тренуємося, щоб були рівні спини. Тому що це гарний вид спорту, таке мистецтво на льоду».

Весна для львівських спортсменів буде сповнена протистоянь на льоду. Керівниця Школи зимових видів спорту Анастасія Онищенко зазначає: «Зараз мої діти готуються до змагань 27-28 березня у Харкові. Це буде відкритий чемпіонат Харківської області. А потім в квітні ми їдемо в Одесу. Як гастролі в артистів, так і в спортсменів розписаний графік змагань».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук