Фізкультура з плаванням: у Добротворській школі відкрили басейн

Суспільство27 березня 20192590

Цього тижня у смт. Добротвір після 10 років простою відновили басейн для школярів. Будівництво басейну відбувалось за фінансової підтримки компанії ДТЕК, але, як завжди, спільно з громадою.

Побудований ще у 1988 році басейн у загальноосвітній школі Добротвора перестав функціонувати у 2008 році та потребував капітального ремонту. Тоді діти молодших класів втратили можливість займатися плаванням аж на 10 років. У 2017 році компанія ДТЕК спільно з громадою почали ремонтні роботи басейну і майже за півтора роки спільними зусиллями та вкладом більше 400 тисяч гривень відкрили учням місце для плавання.

Під час ремонту відремонтували душові та роздягалки, поклали нову плитку у басейні та утеплили всі стіни. Очищення басейну тепер відбуватиметься автоматично, що не лише зробить його обслуговування простішим, а й дешевшим. І, що головне, безпечнішим для малюків.

«Після довгого часу простою нарешті почалось нове життя місцевого басейну. І це надзвичайно добре, що басейн знову функціонує, ще й з новим технічним обладнанням. Далеко не в кожній школі не тільки району, а й навіть області діти мають можливість навчатися плаванню під час уроків фізкультури, і ми тішимося, що така можливість відтепер є і у добротвірських дітей», – сказав Тарас Келеберда, голова Кам’янко-Бузької районної ради.

Учні 2-6 класів зможуть займатися плаванням у новому басейні вже з моменту його відкриття. А вже наступного навчального року також плануються ще гуртки для діток в позакласний час. Займатися водними видами спорту у цьому басейні зможуть більше 480 дітей.

«Водні процедури будуть спрямовані на оздоровлення. Також така можливість зможе допомогти дітям краще сприймати навчальний матеріал», – зазначила вчитель Добротвірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оксана Моравецька.

Для самих дітей відкриття сучасного басейну у їх школі стало приводом для радості та можливістю знову полюбити такий шкільний предмет, як фізкультура.

«Я дуже радий, що тепер зможемо ходити на заняття у басейн. Не в кожної школи є така можливість», – сказав Андрій Маїк, учень Добротвірської школи.

Для компанії ДТЕК це вже не перший внесок у розвиток громади та спорту. Підприємство постійно підтримує населення селища Добротвір та найближчих сіл Кам’янка-Бузького району, фінансуючи розвиток інфраструктури та організовуючи різноманітні заходи для розвитку громади.

«З року в рік наше підприємство серед найбільших платників податків в регіоні. І це не лише вчасне, повне і прозоре виконання фінансових зобов’язань й турбота про працівників, а ще й соціальна відповідальність перед нашими мешканцями. Станція дбає про добробут громади та селища, всіляко підтримує ініціативи з покращення соціальної сфери. Тут мешкають наші працівники, їх сім’ї, тому для нас це питання є надзвичайно важливим», – зазначив директор ДТЕК Добротвірська ТЕС Олег Таращук.

За словами керівництва компанії відновлення басейну у Добротвірській школі є лише одним з багатьох кроків підприємства у розвитку селища та району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук