Фонд гарантування вкладів продасть активи 39 неплатоспроможних банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на поточному тижні планує продати активи 39 неплатоспроможних банків на 2,25 млрд грн. Про це повідомили у прес-службі ФГВФО.

«Протягом поточного тижня запланований продаж активів 39 неплатоспроможних банків на загальну суму 2 248,57 млн грн», – йдеться в повідомленні.

Із них 1628,28 млн грн планується отримати від реалізації прав вимоги за кредитами, 619,38 млн грн – від продажу основних засобів банків, що ліквідуються, та 0,32 млн грн – від реалізації інших активів (монети, зливки, ікони тощо). Крім того, дебіторська заборгованість перед банками буде продаватись за 0,59 млн грн.

Минулого тижня загальна сума реалізації активів 25 банків, що ліквідуються, склала 27,02 млн грн – замість раніше запланованих 1,43 млрд грн. Із них 16,74 млн грн отримано у результаті продажу основних засобів банків, 9,06 млн грн – від реалізації прав вимоги за кредитами та 1,18 млн грн – від безпосереднього продажу майна неплатоспроможних банків. Решта суми – 0,04 млн грн – отримана від продажу інших активів – картин, монет тощо.

Нагадаємо, раніше у Фонді гарантування вкладів анонсували, що з 1 січня 2017 року усі аукціони з продажу активів неплатоспроможних банків будуть проводитися в електронній формі виключно через систему «ProZorro.Продажі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук