<

Фотографи впіймали Мустафу Найєма на голосуванні з чужого місця

Нардеп заявив, що правила Верховної Ради дозволяють голосувати з будь-якого місця

СуспільствоАК, 3 червня 201547571
Фотографи впіймали Мустафу Найєма на голосуванні з чужого місця

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» (БПП) Мустафа Найєм проголосував у Верховній Раді з чужого місця, що уже призвело до звинувачень у «кнопкодавстві». Найєм підтвердив, що голосував з робочого місця «свободівця» Олександра Марченка, але стверджує, що голосував власною карткою.

Фото Найєма, який голосує з місця депутата від «Свободи» Олександра Марченка, було опубліковане 3 червня у групі «Депутати.ФотоЛікс» у Facebook із супроводжуючим написом «Мустафа Найєм "позичив" пульт у нардепа зі Свободи Олександра Марченка».

Це фото відразу ж призвело до звинувачень Мустафи Найема у «кнопкодавстві» з боку користувачів соцмереж і ЗМІ.

Сам Мустафа Найєм, коментуючи «компрометуюче» фото, підтвердив, що голосував з чого місця, але власною карткою: «Хлопці, учіть матчастину: голосувати можна з будь-якого робочого місця. А фото - ок)».

Пізніше Найєм ширше прокоментував причини своєї поведінки, уточнивши, що фото було зроблене вчора, 2 червня.

«Мережу рве фотографія, на якій я нібито приєднався до старої касти піаністів-віртуозів. Не дочекаєтесь, – заявив, зокрема, Найєм. – По-перше, система Рада дозволяє голосувати своєю карткою з будь-якого робочого місця, вставивши свою картку. При цьому голос буде зарахований тому депутату, картка якого в цей момент перебуває у пульт.  По-друге, свободівця Марченка вчора в залі взагалі не було, його голос не зарахований ні при одному голосуванні… Ну і останнє: припиніть витрачати свій час: я ніколи, ні за яких обставин не буду голосувати за будь-кого іншого і не дам цього зробити за себе».

При цьому Мустафа Найєм не пояснив причини, які змусили його скористатись для голосування чужим місцем, але не власним.

Близький товариш Найєма і депутат від БПП Сергій Лещенко також підтвердив, що той голосував від власного імені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук