Fujikura Automotive Ukraine Lviv та ОХМАТДИТ підписали Меморандум про співпрацю

Суспільствопромоція, 19 грудня 20163571
Fujikura Automotive Ukraine Lviv та ОХМАТДИТ підписали Меморандум про співпрацю
Fujikura Automotive Ukraine Lviv та ОХМАТДИТ підписали Меморандум про співпрацю

Підписання Меморандуму стало офіційним підтвердженням співпраці, що триває вже майже півроку. За цей час Fujikura Automotive Ukraine Lviv долучилася до збору коштів на лампу фототерапії для реанімаційного відділення ОХМАДИТу, організувавши благодійний забіг «Щасливий кілометр». А також – взяла на себе ремонт в операційному блоці лікарні.

«Під час благодійного забігу було зібрано трішки більше, ніж 20 тисяч гривень. А решта – це допомога компанії Fujikura Automotive Ukraine Lviv у вигляді реноваційних робіт в операційному блоці більш ніж на півмільйона гривень, – розповідає Мар’яна Возниця, головний лікар Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАДИТ. – Здоров’я наших дітей, нашого майбутнього є просто безцінне – тому ми дуже дякуємо людям, які розуміють це і йдуть нам назустріч, будуючи співпрацю на спільних цілях і взаємному розумінні».

Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує опікуватися закладом на постійній основі, поступово покращуючи умови перебування у лікарні і маленьких пацієнтів, і медичного персоналу. Вже зараз зроблено третину реноваційних робіт, наступний етап торкнеться тієї частини, де лікарі переодягаються, готуються до операцій. Всі роботи плануються і ведуться так, щоб не зупиняти роботу операційного блоку, куди кожного дня привозять пацієнтів з усіх куточків області.

Разом з тим, компанія піклується не лише про стіни та відділення, а й про тих, хто тут працює і лікується. Тож на передодні Миколая в день підписання Меморандуму для діток організували яскраве свято з феями, конкурсами, сніговиком. А ще – з майстер-класом. Малеча виготовляла новорічні іграшки з фетру, якими потім прикрасили ялинку у головному холі, встановлену за сприяння Fujikura Automotive Ukraine Lviv.

«Ми хотіли подарувати відчуття свята діткам, що тут перебувають, приділити їм увагу, адже добрі справи мають приносити радість, – говорить Оксана Лашманова, заступник директора компанії Fujikura Automotive Ukraine Lviv. – Попереду у нас ще багато грандіозних планів, що надалі будуть фіксуватись окремим договором, де ми вже будемо разом визначати і детально прописувати все, що маємо робити».

А роботи у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ і справді вистачає. Та завдяки підтримці Fujikura Automotive Ukraine Lviv далекі перспективи перетворюються на конкретні цілі з визначеним об’ємом та спланованим графіком. А це означає, що лікарня стає кращою, а малеча, яка перебуває тут, може розраховувати і на професійну допомогу, і на справжню турботу і на приємні святкові сюрпризи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук