Галицька адміністрація отримала експертний акт щодо стану обваленого будинку

СуспільствоОрися Шиян, 15 лютого 20197610
Галицька адміністрація отримала експертний акт щодо стану обваленого будинку
Будинок охороняють поліція та «Муніципальна варта» для уникнення мародерства

Галицька районна адміністрація отримала експертний акт щодо стану будинку на вул. Личаківській, 7, де вчора обвалилася стіна. Власника приміщень зобов’язали виконати протиаварійні роботи і надати тимчасове житло мешканцям.

В отриманому висновку зазначено, що загрози подальшого обвалу основної частини будинку немає. Лівий флігель, що обвалився, не пов’язаний конструктивно з основною частиною будинку. Натомість існує загроза для квартир №21, 9, 16 для їхньої безпечної експлуатації із входу.

Квартири №9 і №16 не заселені, а у 21-ій живуть люди. Тому власникам будинку рекомендовано тимчасово їх відселити.

Також запропоновано заборонити доступ на територію внутрішнього подвір’я, докладно обстежити конструкції, мережі і випуски каналізації в межах спряження основної частини будинку і аварійного флігеля. Необхідно зробити тимчасові протиаварійні кріплення конструкцій аварійного флігеля, щоб запобігти загрозі продовження обвалу.

«Галицька районна адміністрація також сьогодні отримала лист від власника приміщень, де стався обвал. Власник зобов’язується зробити у найкоротші терміни у спеціалізованій організації висновки та рекомендації щодо термінового виведення з аварійного стану будівлі та виконати відповідні роботи. Виведення з аварійного стану планує закінчити у 6-місячний термін. А на цей час надати повноцінне житло для мешканця квартири № 21» — повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Власник підписав договір з «Муніципальною вартою» для охорони території та взяв на себе усі витрати пов’язані з цим.

Нагадаємо, вчора ввечері обвалилася флігельна частина нежитлових приміщень будинку на вул. Личаківській, 7, який є у приватній власності. Сьогодні відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, яка рекомендувала не відновлювати газопостачання і подачу електроенергії до повного обстеження та експертного висновку про стан будівлі. Також мерія вимагатиме притягнути до відповідальності власника приміщень, який придбав їх на аукціоні з умовою приведення до належного стану.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук