Генштаб Збройних сил розпочав збори резервістів

Резервісти з Запоріжжя вирушили на навчальні збори у Чернігівську область

У Збройних силах України розпочались масштабні збори, до участі в яких запрошено понад 8 тис. військовослужбовців оперативного резерву. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

«Протягом вересня 2016 року до зборів залучать дев’ять бригад усіх оперативних командувань у п’яти областях. Буде задіяно більше 8 тис. військовослужбовців оперативного резерву, 10% з яких – офіцери. Збори пройдуть в два етапи: перший – 3-15 вересня, другий – 12-24 вересня», – сказано у повідомленні Генштабу на сторінці у Facebook.

Особливістю проведення зборів є залучення близько 1 тис. резервістів у кожну бригаду одночасно. Доукомплектування частин і підрозділів відбуватиметься у пунктах постійної дислокації, а практична частина навчань відбудеться на полігонах та в навчальних центрах після передислокування.

Так у суботу, 3 вересня, зі збірного пункту обласного військкомату у Запоріжжі відправили уже відправили перших резервістів на навчальні збори, які будуть проходити на полігоні однієї з військових частин у Чернігівській області.

«Під час зборів резервістів наказом Генерального штабу заборонено залучати до нарядів, господарчих робіт, стройової підготовки тощо. Час зборів максимально використовуватиметься для підвищення рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів», – йдеться у повідомленні.

Завершаться збори проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких візьмуть участь сформовані із діючих військовослужбовців і резервістів змішані підрозділи. Головна мета навчань – відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з’єднань силами оперативного резерву у випадку відвертої агресії.

За даними Генштабу ЗСУ, зараз в Україні близько 85 тис. резервістів. Це люди, які вже відслужили один рік за мобілізацією, брали участь в АТО, і тепер їх запрошують на військові збори для підтримання рівня фахової підготовки та підвищення бойового вишколу.

«За попереднім опитуванням серед резервістів, 80% готові будь-якої миті стати на захист Батьківщини та прибути за викликом до військових частин», – заявили у Генштабі.

Нагадаємо, напередодні начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що РФ готується до збільшення кількості військ на окупованих територіях сходу України. За його словами, Кремль відправляє більше солдатів через кордон, і в цей же час відправляє десятки тисяч військ в окупований Крим. Муженко вважає, що РФ намагається сформувати на Донбасі третій армійський корпус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук