Герман певна, що президентські антикризові заходи приведуть до поглиблення кризи
Народний депутат, заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Ганна Герман, відповідаючи на запитання журналістів, висловила думку, що президентські антикризові заходи, прийняті сьогодні в парламенті, призведуть до поглиблення економічної кризи і зниження рівня життя громадян. Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Партії регіонів.
Вона, зокрема, зазначила: "Ми дуже раді, що влада взяла на себе спільну відповідальність за той план виходу з економічної кризи, який запропонував президент".
Вона також підкреслила, що Партія регіонів вважає цей план "шкідливим, неправильним, таким, що призведе до ще гіршої ситуації в економіці, ще більшого погіршення життя в країні".
Ганна Герман нагадала представникам ЗМІ, що сьогодні прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко публічно заявила в парламенті про те, що Кабінет міністрів, БЮТ і вона особисто беруть на себе відповідальність за виконання антикризових заходів, запропонованих Президентом України.