Геть небожителів!

Василь Расевич, 25 лютого 2014356531

Соціальна сфера України вже давно тріщала по швах. Воно й не дивно. Неймовірно дорогі для бюджету Верховна Рада, інститут президентства та уряд забирали чи не левову частку заробленого усіма нами. Спеціальні пенсії і пільги, яких нема ніде у світі, дощенту руйнували пенсійний фонд. Відтепер цьому всьому має настати край! Україна має стати нормальною країною, без винятків та особливих статусів.

Для того, щоб вихід із найглибшої соціально-економічної кризи наші можновладці знову не поклали суто на плечі простих людей, потрібно негайно вимагати у Верховної Ради:

1. Скасувати депутатську недоторканість.

2. Скасувати всі без винятку пільги для депутатів, президента й усіх держслужбовців. Побудовані за державний кошт клініки, санаторії, дачі мають передати у відання спеціальної державної структури і перевести на госпрозрахунок. Охочі лікуватися у Феофанії та інших медичних закладах мають надалі це робити із власних заощаджень. Міністри, депутати та інші вищого рангу чиновники відтепер і надалі мають право орендувати так звані державні дачі виключно власним коштом.

Негайно облікувати всі резиденції перших осіб держави і перевести їх у незалежний державний фонд, з подальшим розпродажем їх усім платоспроможним на аукціонній основі. Отримані кошти скерувати на реалізацію нової соціальної політики.

Прокуратурі та іншим компетентним органам – у найкоротші терміни розслідувати всі факти відчуження державного майна депутатами ВР, міністрами та іншими високо посадовцями. Так звані дачі, службові квартири депутатів та інше державне майно має бути повернуто у державну власність. Для уникнення соціальної напруги депутати (включно з колишніми), які проживають у тих помешканнях, мають першочергове право їх оренди.

Реформувати Державне управління справами (ДУС), залишивши йому лише функції господарського забезпечення життєдіяльності державних органів. Запровадити режим суворої економії на закупівлю і використання транспортних засобів ВР, Кабміну, Адміністрації президента, Генпрокуратури, СБУ, Податкової служби. Розпродати з аукціону більшість ексклюзивних автомобілів, які перебувають у державній власності.

3. Негайно привести у відповідність, з розрахунку до загально-середнього, посадові оклади депутатів ВР, президента та членів Кабміну. Зарплати державних чиновників не мають права в десятки разів перевищувати середньостатистичну зарплату в Україні.

4. Якнайшвидше реформувати пенсійне законодавство. Ліквідувати і зробити новий перерахунок персональних пенсій, особливо надвеликих, як правило, здобутих шахрайським способом. Встановити верхню межу пенсій, незалежно від попередньо займаних посад. Навести лад із доплатами за звання Герой України та іншими державними відзнаками.

Інакше ми й надалі будемо плодити та утримувати тисячі януковичів, пшонок, азарових, кучм, литвинів і ющенків. Підозрюю, що Україна досі перераховує пенсії і не заблокувала зарплати навіть тим, кого оголосила в розшук.

Україна можлива тільки як соціальна держава. Вважаю найбільш відповідною для України скандинавську модель соціальної держави.

Відкритість і прозорість для всіх без винятку громадян України! Геть небожителів!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 31

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Rasevych Vasyl 24 березня 2014, 11:28

  З Хмари такий само герой, як і з Литвина, Засухи і Ко. Це звання взагалі треба скасувати. Або присвоювати тільки посмертно.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Rasevych Vasyl 24 березня 2014, 11:26

  Я бачу, який народ із вас персонально зробив цей патріот. Він, що відмовився від державної дачі (маєтку)? Вчепився в неї як кліщ і паразитує. А Тимошенко тут ні до чого. Прийде черга і на неї. Просто вона не користується державною дачею і не займає ніяких державних посад. А розслідування щодо її рахунків в іноземних банках має бути тільки інтенсивнішим.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Воффка 8 березня 2014, 19:36

  Но перед этим дать ему возможность раскаяться. Искренне.
  Если нет - вечная память! :-(

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук