Лілія Гриневич заявила про неприпустимість тестування майбутніх першокласників

Лілія Гриневич звернула увагу на неадекватність запитань, які ставлять дітям перед вступом до першого класу

У Міністерстві освіти заявили, що з педагогічної точки зору неприпустимо тестувати дітей перед вступом до першого класу. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич під час години запитань до уряду у парламенті 18 травня, інформує телеканал «112.Україна».

«Основною метою, коли писався закон про освіту і розроблявся проект порядку зарахування, було усунути несправедливі корупційні правила зарахування до першого класу. З педагогічної точки зору абсолютно неприпустимо піддавати конкурсу і тестуванню шестирічних дітей, тому що вони не навчалися ще за жодною спільною програмою», - сказала вона.

Лілія Гриневич також звернула увагу на неадекватність запитань, які ставлять дітям перед вступом до першого класу. «Дуже часто ми просто обурені тим, які питання ставляться дітям на таких конкурсах – це часто питання, відповідь на які знає тільки той, хто ставив це питання. Наприклад, "Що спільного між їжачком і молочком?" Я вас зараз, можливо, здивую. Відповідь на це питання конкурсу – і той, і те згортаються», - зазначила очільниця Міносвіти.

Очільниця Міносвіти наголосила, що далі так продовжуватися не може і треба зробити «цивілізовану систему вступу до першого класу». «Цивілізована система полягає в тому, що дитина у 6-річному віці повинна мати гарантоване місце у школі поряд з її місцем проживання, і дитина в тому порядку, який ми запропонували, не зобов’язана, а має право навчатися у закладі освіти, на території обслуговування якого вона проживає», - додала Лілія Гриневич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук