Головний лікар волинської лікарні виявився доларовим мільйонером

Головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор

Головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор задекларував понад 30 млн, більше шести гектарів землі, а також прибутковий бізнес дружини. Про це з посиланням на дані електронної декларації за 2016 рік пише «Конкурент».

Згідно з даними декларації у 2016 році Іван Сидор заробив 179 тис. грн, 41,8 тис. грн отримав з пенсії, а найбільше доходу отримав з процентів - 987,4 тис. грн.

На рахунку в «Укргазбанку» головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні зберігає €418,1 тис. та $13,4 тис. Однак власником коштів він вказав свого сина. Ще $107,5 тис. грн Іван Сидор зберігає на рахунку в «ПриватБанку» і називає себе співвласником половини частки цієї суми. Крім того, готівкою у лікаря значиться 15 тис. грн.

Дружина Івана Сидора у 2016 році заробила 17,5 тис. грн та отримала 22,6 тис. грн пенсії. Значно більшу суму доходів – 977,7 тис. грн – вона отримала процентами. Лариса Сидор зберігає в «Ощадбанку» €64,1 тис., власником яких вказує Ярослава Сидора. У цьому ж банку жінка головного лікаря, згідно з декларацією, має $459,1 тис. Проте зазначено, що це спільна власність - одним із співвласників вказана невістка Наталія Сидор.

Загальна ж сума доходів та грошових активів, вказаних у декларації головного лікаря Волинської обласної лікарні, складає орієнтовно 31,7 млн. грн.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET інформував, що двоє львівських ректорів помилково задекларували мільйонні зарплати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук