Горбаль: Угода про ЗВТ з СНД зменшить торговельні конфлікти з Росією

26 жовтня 20117630

Влада розраховує, що підписання угоди про зону вільної торгівлі з СНД призведе до зменшення торговельних суперечок та торговельних війн з Росією, адже ключовим моментом цієї угоди є створення відповідного арбітражу для вирішення торговельних конфліктів.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від Партії регіонів Василь Горбаль.

 «Ця угода знаходилась на доопрацюванні тривалий час і, фактично, можна сказати, що сама ця угода діяла ще з моменту створення СНД. І ключовим моментом, який обговорювався тривалий час і не дав можливості запустити угоду в повній мірі, було питання вирішення торговельних конфліктів і суперечок. Відповідно до норм СОТ, а ця угода гармонізована до вимог СОТ, мало бути передбачено місце для розгляду торговельних суперечок для країн учасниць цієї угоди, для країн СНД. Відповідно – це ключовий момент, який був підписаний. Нічого такого стратегічного, надзвичайного підписано наразі не було», – зазначив регіонал.

«Ми розраховуємо, що підписання цієї угоди приведе до зменшення торговельних суперечок і міні-війн торговельних, які є з Російською Федерацією, а вони все-таки є, і ми повинні це визнати», – заявив Василь Горбаль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук