ГПУ створила управління для розслідування злочинів окупантів проти людяності

У зв'язку з проведеним Генпрокуратурою України розслідуванням обставин анексії Криму Росією слідчі допитали низку осіб, які в той період часу були членами РНБО України і Кабінету міністрів, і відповідно впливали на прийняття рішень, повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

«У Генеральній прокуратурі України створено управління з розслідування злочинів проти міжнародного правопорядку і людяності. У цьому управлінні розслідується одне єдине провадження, в якому вивчаються найрізноманітніші події з 24 лютого 2014 року до укладення перших мінських угод про перемир'я у вересні 2015 року», – повідомив він на засіданні комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони в п'ятницю, передає «Інтерфакс-Україна».

Матіос поінформував, що в даний час вже допитана частина членів уряду, членів РНБО, «а також всіх наділених владними повноваженнями на той момент осіб, від волі і обов'язків і зобов'язань яких залежали ті чи інші управлінські державні та виконавчі рішення».

Він також розповів, що українські суди прийняли рішення про виїмку важливих документів і розсекречення матеріалів, які будуть представлені на наступному засіданні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук