"Громадянська позиція" висунула в президенти Гриценка

Volodymyr Balyta, 29 березня 20146601
"Громадянська позиція" висунула в президенти Гриценка
фото ZAXID.NET
Анатолій Гриценко

П’ятий з'їзд партії «Громадянська позиція» висунув народного депутата Анатолія Гриценка кандидатом на вибори президента. З'їзд підтримав кандидатуру Гриценко майже одноголосно. Голова лічильної комісії повідомив, що утримався один чоловік, проти не проголосував ніхто.

За словами Гриценка, на виборчу кампанію без зобов'язань по мільйону гривень виділили Микола Катеринчук, Олег Канівець, Євген Уткін та інші. Політик також зазначив, що за його даними, мінімальний його рейтинг в даний час становить 5%, тому він планує вийти в другий тур виборів.

Як повідомив Гриценко, представником партії у Центральній виборчій комісії буде Ігор Букшин. Гриценко також повідомив, що довіреними особами в багатомандатному виборчому окрузі стануть Ольга Мустафіна і Євген Уткін.

Відразу після завершення з'їзду, претендент на пост президента відправився в Центральну виборчу комісію для того, щоб зареєструватися в якості кандидата.

Нагадаємо, що останній термін подачі документів для реєстрації кандидатів у президенти завершується о 24:00 у неділю, 30 березня.

Президентські вибори в Україні призначені на 25 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук